Костюм жіночий бежевого кольору р.42-46 171921T Безкоштовна доставка
-42%
- Готово до відправки
- Код: 171921_!193949_42-46
286 ₴
165 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Костюм жіночий бежевого кольору р.42-46 171921T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Україна
Виробник: Украина
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42-46 |
| Відповідає розміру | 42 |
| Розмір на бирці, верх | 42-46 |
| Напівобхват грудей (см) | 38 см |
| Напівобхват талії (см) | 33 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 28 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 34 см |
| Посадка (см) | 26 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 26 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 50 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Верх | Топ |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Застібка | Без застібки |
| Низ | Велосипедки |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% трикотаж |
| Стиль | Спортивний |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Кулір |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхні вироби | Топ |
| Вид виробу | Костюм |
| Вигляд костюма | Костюм-двойка |
| Категорія | Для жінок |
| Низ виробу | Бриджі |
| Властивості тканини | Середня розтяжність |
| Візерунки і принти | Літери |
- Ціна: 165 ₴




