Кофта жіноча чорного кольору розмір 44 164541T Безкоштовна доставка
-62%
- Готово до відправки
- Код: 164541
231 ₴
88 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Кофта жіноча чорного кольору розмір 44 164541T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Виробник: Мода
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 44 |
| Відповідає розміру | 44 |
| Напівобхват грудей (см) | 44 см |
| Довжина виробу (см) | 52 см |
| Довжина рукава (см) | 15 см |
| Ширина по плечах (см) | 35 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moda |
| Вид виробу | Кофта |
| Застібка | Гудзики |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 80% шерсть, 20% спандекс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Вовна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для жінок |
| Властивості тканини | Еластичність, Стрейч |
| Стиль | Повсякденний |
- Ціна: 88 ₴





