Жіночий комбінезон трансформер з блузкою рожевого кольору р.S 159372T Безкоштовна доставка
- Немає в наявності
- Код: 159372_!164871_S
396 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Жіночий комбінезон трансформер з блузкою рожевого кольору р.S 159372T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Україна
Виробник: ААА
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | S |
| Напівобхват грудей (см) | 50 см |
| Довжина виробу (см) | 48 см |
| Ширина по плечах (см) | 41 см |
| Напівобхват талії (см) | 45 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 31 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 47 см |
| Посадка (см) | 27 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 85 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ААА |
| Застібка | Блискавка |
| Низ | Штани |
| Сезон | Літо |
| Склад | Софт |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Рожевий |
| Тип тканини | Костюмка-софт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верх | Блуза |
| Верхні вироби | Блуза |
| Вид виробу | Комбінезон-трансформер |
| Вигляд костюма | Кофта+штани |
| Категорія | Для жінок |
| Низ виробу | Брюки |
| Властивості тканини | Не еластичний |
| Візерунки і принти | Інше |
- Ціна: 396 ₴





