Боді жіноче рубчик жовтого кольору розмір 42-44 156283T Безкоштовна доставка
-43%
- Готово до відправки
- Код: 156283
308 ₴
176 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Боді жіноче рубчик жовтого кольору розмір 42-44 156283T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | S |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Напівобхват грудей (см) | 32 см |
| Довжина виробу (см) | 66 см |
| Напівобхват талії (см) | 30 см |
| Напівобхват стегон (см) | 32 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Боді |
| Склад | 100% коттон |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Рубчик |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхні вироби | Майка |
| Категорія | Для жінок |
| Властивості тканини | Еластичність, Стрейч |
| Сезон | Демісезон |
| Фасон рукава | Без рукава |
- Ціна: 176 ₴





