Велокостюм чоловiчий теплий р.S 132122T Безкоштовна доставка
-45%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 132122_!99393_S
363 ₴
198 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Велокостюм чоловiчий теплий р.S 132122T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Виробник: Sport
Категорія: Для чоловіків
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | S |
| Відповідає розміру | 42 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 75 см |
| Напівобхват грудей (см) | 48 см |
| Довжина виробу (см) | 55 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 29 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 42 см |
| Посадка (см) | 26 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 65 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 86 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sport |
| Верх | Кофта |
| Капюшон | Без капюшона |
| Стать | Чоловіча |
| Сезон | Демісезон |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Біфлекс |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Костюм |
| Категорія | Для чоловіків |
| Особливості кишень | Без нічого |
| Властивості тканини | Еластичність / Стрейч |
| Стиль | Спортивний |
- Ціна: 198 ₴







