Купальник підлітковий бузкового кольору з принтом р.34 200402T Безкоштовна доставка
- В наявності
- Код: 200402_!308207_34
242 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Купальник підлітковий бузкового кольору з принтом р.34 200402T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Категорія: Для дітей
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 34 |
| Відповідає розміру | 140см |
| Напівобхват грудей (см) | 30 см |
| Довжина виробу (см) | 52 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MST |
| Стать | Для дівчаток |
| Склад | 80% нейлон, 20% эластан |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Нейлон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Купальник |
| Категорія | Для дітей |
| Зріст | 140 (32 р) |
| Властивості тканини | Еластичність висока/ Стрейч |
| Сезон | Літо |
| Колір | Бузковий |
- Ціна: 242 ₴




